19.04.2024 | Score |
---|
22:00 | Union Comercio - Univ.de Deportes | |
21:15 | Rio Ave FC - FC Arouca | |
21:15 | Stjarnan - Valur | |
21:00 | Athletic Club Bilbao - Granada CF | |
21:00 | Delfin SC - Deportivo Macara | |
21:00 | OGC Nice - FC Lorient | |
21:00 | Oxford - Stevenage Borough | |
21:00 | Youssoufia Berrechid - Olympic Safi | |
20:45 | Cagliari - Juventus Turin | |
20:45 | Cobh Ramblers FC - Finn Harps FC | |
20:45 | FC Linfield - Larne | |
20:45 | Inverness CT - Raith Rovers | |
20:45 | Kerry FC - Athlone | |
20:45 | Wexford Youths FC - Uni College Dublin | |
20:45 | zzBray - Treaty Utd. | |
20:30 | Buckley Town - Chirk AAA | |
20:30 | CD Tenerife - CD Leganes | |
20:30 | Denbigh Town - Flint Town Utd | |
20:30 | Eintracht Frankfurt - Augsburg | |
20:30 | FC Femina White Star Woluwe - Mechelen | |
20:30 | Gresford - Prestatyn | |
20:30 | Guilsfield FC - Airbus UK | |
20:30 | Liverpool FC - Defensor Sporting | |
20:30 | Polonia Bytom - KKS Kalisz | |
20:30 | Porthmadog FC - Holywell Town | |
20:30 | Rakow Czestochowa - Gornik Zabrze | |
20:30 | Reggiana - Nuova Cosenza Calcio | |
20:30 | Schwarz Weiss Bregenz - FAC Wien | |
20:30 | US Palermo - FC Parma | |
20:15 | FC Aarau - FC Thun | |
20:15 | FC Sion - Stade Nyonnais | |
20:00 | Al Ahli Saudi - Al Hilal | |
20:00 | Beerschot VA - Patro Maasmechelen | |
20:00 | Ca San Lorenzo De Almagro - Cd Uai Urquiza | |
20:00 | Chelsea U21 - Fulham U21 | |
20:00 | Colchester U21 - Sheffield Wed. U21 | |
20:00 | Favoritner - Ardagger | |
20:00 | FC Den Bosch - Breda | |
20:00 | FK Velez Mostar - Zvijezda 09 | |
20:00 | Francs Borains - Dender FC | |
20:00 | Helmond Sport - Jong Ajax | |
20:00 | KV Oostende - SL16 FC | |
20:00 | Lommel SK - Waasland-Beveren | |
20:00 | Molenbeek U21 - Dender U21 | |
20:00 | Newcastle U21 - Leeds U21 | |
20:00 | Nottingham U21 - Aston Villa U21 | |
20:00 | RFC Liege - Jong Genk | |
20:00 | Roda JC - De Graafschap | |
20:00 | Rodina Moskwa - FC Khimki | |
20:00 | SC Telstar - FC Emmen | |
20:00 | Seraing - Deinze | |
20:00 | Tadzykistan U23 - Irak U23 | |
20:00 | Zulte-Waregem - Lierse Kempenzonen | |
19:30 | AC Bellinzona - Baden | |
19:30 | Avranches - LB Chateauroux | |
19:30 | Eupen U21 - Oostende U21 | |
19:30 | Farul Constanta - CFR 1907 Cluj | |
19:30 | FC Goal - Marignane Gignac FC | |
19:30 | FC Rouen - AS Nancy | |
19:30 | Kremser SC - Drassburg | |
19:30 | Le Mans UC 72 - Villefranche | |
19:30 | Maritzburg Utd - Marumo Gallants | |
19:30 | Martigues - Cholet | |
19:30 | Oberwart - Austria Wien II | |
19:30 | Orleans US - Olympique Nimes | |
19:30 | Red Star FC - Dijon FCO | |
19:30 | SAS Epinal - Versailles | |
19:30 | Schaffhausen - Neuchatel Xamax | |
19:30 | SK Rapid Vienna - SV Leobendorf | |
19:30 | SK Sturm Graz - SK Rapid Vienna | |
19:30 | TWL Elektra - Donaufeld | |
19:30 | Wiener Sport-Club - Marchfeld | |
19:00 | Altay Izmir - Manisaspor | |
19:00 | Ariana FC - Angelholm | |
19:00 | Belouizdad - US Biskra | |
19:00 | Besiktas - Ankaragucu | |
19:00 | CD Feirense - Leixoes | |
19:00 | IFK Norrkoping - Djurgarden IF DFF | |
19:00 | IFK Stocksund - Vasalunds IF | |
19:00 | Krumovgrad - PFC Slavia Sofia | |
19:00 | Neusiedl - Traiskirchen | |
19:00 | Skra Czestochowa - Pogon Siedlce | |
19:00 | SV Allerheiligen - FC Gleisdorf 09 | |
19:00 | SV Sandhausen - Arminia Bielefeld | |
19:00 | WSC Wels - Junge Wikinger Ried | |
18:30 | BATE Borisov - Dnepr Mogilev | |
18:30 | Genoa - Lazio Roma | |
18:30 | KAA Gent Ladies - RSC Anderlecht Ladies | |
18:30 | Racing Club De Avellaneda - Cerro Porteno | |
18:10 | Admira - Kapfenberger SV | |
18:10 | Amstetten - Sturm Graz am. | |
18:10 | Leoben - Liefering Salzburg | |
18:10 | SV Horn - SV Josko Fenster Ried | |
18:10 | Vienna - Lafnitz | |
18:00 | Doxa - New Salamis | |
18:00 | FC Porto U19 - Milan U19 | |
18:00 | Femina Sporting Charleroi - Dames Zulte Waregem | |
18:00 | FK Pohronie - Slovan Bratislava B | |
18:00 | Korona Kielce - Radomiak Radom | |
18:00 | Othellos Athienou - Eth.Achnas | |