FootballJaponia 1.Japonia - K.

Brak aktualnych wydarzeń

Previous matches Omiya Ardija Ventus i Jef United Ichihara Chiba

  1. Football Omiya Ardija Ventus - Jef United Ichihara Chiba Japonia 1.Japonia - K.
  2. Football Chifure AS Elfen Saitama - Sanfrecce Hiroshima Regina Japonia 1.Japonia - K.
  3. Football Nojima Stella Kanagawa - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  4. Football Albirex Niigata Ladies - AC Nagano Parceiro Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  5. Football Mynavi Sendai Ladies - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  6. Handball Takayama Blackbulls - Omron Pindys Japonia 1.Japonia - K.
  7. Handball Izumi Maple Reds - HC Nagoya Japonia 1.Japonia - K.
  8. Handball Mie Violet Iris - Takayama Blackbulls Japonia 1.Japonia - K.
  9. Football Sanfrecce Hiroshima Regina - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  10. Football AC Nagano Parceiro Ladies - Mynavi Sendai Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  11. Football Omiya Ardija Ventus - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  12. Football Chifure AS Elfen Saitama - Albirex Niigata Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  13. Football Tokyo Verdy Beleza - Nojima Stella Kanagawa Japonia 1.Japonia - K.
  14. Basketball Fujitsu Red Wave - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  15. Football INAC Kobe Leonessa - Tokyo Verdy Beleza Japonia 1.Japonia - K.
  16. Football Mynavi Sendai Ladies - Sanfrecce Hiroshima Regina Japonia 1.Japonia - K.
  17. Football Urawa Reds Diamonds - Nojima Stella Kanagawa Japonia 1.Japonia - K.
  18. Football Albirex Niigata Ladies - Omiya Ardija Ventus Japonia 1.Japonia - K.
  19. Football Jef United Ichihara Chiba - AC Nagano Parceiro Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  20. Basketball Fujitsu Red Wave - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  21. Basketball Fujitsu Red Wave - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  22. Basketball Fujitsu Red Wave - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  23. Basketball Denso Iris - Eneos Sunflowers Japonia 1.Japonia - K.
  24. Basketball Fujitsu Red Wave - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  25. Basketball Denso Iris - Eneos Sunflowers Japonia 1.Japonia - K.
  26. Basketball Eneos Sunflowers - Sunshine Rabbits Japonia 1.Japonia - K.
  27. Football Sanfrecce Hiroshima Regina - Jef United Ichihara Chiba Japonia 1.Japonia - K.
  28. Football Chifure AS Elfen Saitama - Omiya Ardija Ventus Japonia 1.Japonia - K.
  29. Football AC Nagano Parceiro Ladies - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  30. Basketball Toyota Antelopes - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  31. Football Nojima Stella Kanagawa - Albirex Niigata Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  32. Basketball Sunshine Rabbits - Hitachi Cougars Japonia 1.Japonia - K.
  33. Football Tokyo Verdy Beleza - Mynavi Sendai Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  34. Basketball Chanson V-Magic - Aisin Aw Wings Japonia 1.Japonia - K.
  35. Football Urawa Reds Diamonds - Albirex Niigata Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  36. Football INAC Kobe Leonessa - AC Nagano Parceiro Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  37. Football Jef United Ichihara Chiba - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  38. Football Tokyo Verdy Beleza - Sanfrecce Hiroshima Regina Japonia 1.Japonia - K.
  39. Football Omiya Ardija Ventus - Nojima Stella Kanagawa Japonia 1.Japonia - K.
  40. Football Mynavi Sendai Ladies - Chifure AS Elfen Saitama Japonia 1.Japonia - K.
  41. Football Jef United Ichihara Chiba - Albirex Niigata Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  42. Football Urawa Reds Diamonds - Mynavi Sendai Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  43. Football Chifure AS Elfen Saitama - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  44. Football Omiya Ardija Ventus - Tokyo Verdy Beleza Japonia 1.Japonia - K.
  45. Football Nojima Stella Kanagawa - AC Nagano Parceiro Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  46. Basketball Sunshine Rabbits - Niigata Albirex Japonia 1.Japonia - K.
  47. Basketball Haneda Vickie - Yamanashi Queenbees Japonia 1.Japonia - K.
  48. Basketball Toyota Antelopes - Eneos Sunflowers Japonia 1.Japonia - K.
  49. Basketball Denso Iris - Himeji Egrets Japonia 1.Japonia - K.
  50. Basketball Hitachi Cougars - Aisin Aw Wings Japonia 1.Japonia - K.
  51. Football INAC Kobe Leonessa - Jef United Ichihara Chiba Japonia 1.Japonia - K.
  52. Basketball Haneda Vickie - Yamanashi Queenbees Japonia 1.Japonia - K.
  53. Basketball Sunshine Rabbits - Niigata Albirex Japonia 1.Japonia - K.
  54. Basketball Fujitsu Red Wave - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  55. Basketball Toyota Antelopes - Eneos Sunflowers Japonia 1.Japonia - K.
  56. Basketball Aranmare Akita - Mitsubishi Koalas Japonia 1.Japonia - K.
  57. Football Sanfrecce Hiroshima Regina - Mynavi Sendai Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  58. Football AC Nagano Parceiro Ladies - Omiya Ardija Ventus Japonia 1.Japonia - K.
  59. Football Nojima Stella Kanagawa - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  60. Basketball Hitachi Cougars - Aisin Aw Wings Japonia 1.Japonia - K.
  61. Football Albirex Niigata Ladies - Chifure AS Elfen Saitama Japonia 1.Japonia - K.
  62. Handball Omron Pindys - Mie Violet Iris Japonia 1.Japonia - K.
  63. Handball Okinawa - Izumi Maple Reds Japonia 1.Japonia - K.
  64. Football Chifure AS Elfen Saitama - Nojima Stella Kanagawa Japonia 1.Japonia - K.
  65. Basketball Eneos Sunflowers - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  66. Football Albirex Niigata Ladies - Tokyo Verdy Beleza Japonia 1.Japonia - K.
  67. Basketball Haneda Vickie - Aranmare Akita Japonia 1.Japonia - K.
  68. Football INAC Kobe Leonessa - Sanfrecce Hiroshima Regina Japonia 1.Japonia - K.
  69. Handball HC Nagoya - Takayama Blackbulls Japonia 1.Japonia - K.
  70. Basketball Sunshine Rabbits - Fujitsu Red Wave Japonia 1.Japonia - K.
  71. Basketball Chanson V-Magic - Toyota Antelopes Japonia 1.Japonia - K.
  72. Basketball Aisin Aw Wings - Yamanashi Queenbees Japonia 1.Japonia - K.
  73. Basketball Hitachi Cougars - Niigata Albirex Japonia 1.Japonia - K.
  74. Basketball Eneos Sunflowers - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  75. Basketball Himeji Egrets - Mitsubishi Koalas Japonia 1.Japonia - K.
  76. Football Jef United Ichihara Chiba - Omiya Ardija Ventus Japonia 1.Japonia - K.
  77. Football Mynavi Sendai Ladies - AC Nagano Parceiro Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  78. Basketball Haneda Vickie - Aranmare Akita Japonia 1.Japonia - K.
  79. Volleyball JT Marvelous - Red Rockets Japonia 1.Japonia - K.
  80. Football Sanfrecce Hiroshima Regina - Albirex Niigata Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  81. Football Omiya Ardija Ventus - Chifure AS Elfen Saitama Japonia 1.Japonia - K.
  82. Football AC Nagano Parceiro Ladies - Jef United Ichihara Chiba Japonia 1.Japonia - K.
  83. Football Nojima Stella Kanagawa - Tokyo Verdy Beleza Japonia 1.Japonia - K.
  84. Basketball Sunshine Rabbits - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  85. Handball Takayama Blackbulls - Okinawa Japonia 1.Japonia - K.
  86. Football Urawa Reds Diamonds - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  87. Basketball Haneda Vickie - Himeji Egrets Japonia 1.Japonia - K.
  88. Basketball Mitsubishi Koalas - Eneos Sunflowers Japonia 1.Japonia - K.
  89. Volleyball Saitama Ageo Medics - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  90. Handball Izumi Maple Reds - Aranmare Toyama Japonia 1.Japonia - K.
  91. Basketball Toyota Antelopes - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  92. Basketball Aranmare Akita - Aisin Aw Wings Japonia 1.Japonia - K.
  93. Basketball Hitachi Cougars - Fujitsu Red Wave Japonia 1.Japonia - K.
  94. Basketball Sunshine Rabbits - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  95. Basketball Yamanashi Queenbees - Niigata Albirex Japonia 1.Japonia - K.
  96. Handball Mie Violet Iris - Hokkoku Honey Bee Japonia 1.Japonia - K.
  97. Basketball Hitachi Cougars - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  98. Handball Okinawa - Omron Pindys Japonia 1.Japonia - K.
  99. Handball Mie Violet Iris - Aranmare Toyama Japonia 1.Japonia - K.
  100. Handball Takayama Blackbulls - Izumi Maple Reds Japonia 1.Japonia - K.
  101. Handball Osaka Rabbits - Takayama Blackbulls Japonia 1.Japonia - K.
  102. Handball HC Nagoya - Aranmare Toyama Japonia 1.Japonia - K.
  103. Handball Omron Pindys - Blue Sakuya Japonia 1.Japonia - K.
  104. Handball Izumi Maple Reds - Mie Violet Iris Japonia 1.Japonia - K.
  105. Handball Aranmare Toyama - Osaka Rabbits Japonia 1.Japonia - K.
  106. Volleyball Hisamitsu Springs - Saitama Ageo Medics Japonia 1.Japonia - K.
  107. Volleyball Okayama Seagulls - JT Marvelous Japonia 1.Japonia - K.
  108. Volleyball Blue Cats - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  109. Handball Okinawa - HC Nagoya Japonia 1.Japonia - K.
  110. Handball Hokkoku Honey Bee - Omron Pindys Japonia 1.Japonia - K.
  111. Volleyball Red Rockets - Saitama Ageo Medics Japonia 1.Japonia - K.
  112. Volleyball JT Marvelous - Hitachi Japonia 1.Japonia - K.
  113. Volleyball Body Queenseis - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  114. Volleyball Hisamitsu Springs - Toray Arrows Japonia 1.Japonia - K.
  115. Volleyball Okayama Seagulls - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  116. Volleyball Blue Cats - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  117. Handball Blue Sakuya - Izumi Maple Reds Japonia 1.Japonia - K.
  118. Volleyball Toray Arrows - JT Marvelous Japonia 1.Japonia - K.
  119. Volleyball Saitama Ageo Medics - Hitachi Japonia 1.Japonia - K.
  120. Volleyball Red Rockets - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  121. Volleyball Hisamitsu Springs - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  122. Volleyball Kurobe Aqua Fairies - Blue Cats Japonia 1.Japonia - K.
  123. Volleyball Denso Airybees - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  124. Volleyball Hisamitsu Springs - Hitachi Japonia 1.Japonia - K.
  125. Volleyball JT Marvelous - Blue Cats Japonia 1.Japonia - K.
  126. Handball HC Nagoya - Mie Violet Iris Japonia 1.Japonia - K.
  127. Handball Omron Pindys - Aranmare Toyama Japonia 1.Japonia - K.
  128. Volleyball Saitama Ageo Medics - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  129. Volleyball Kurobe Aqua Fairies - Toray Arrows Japonia 1.Japonia - K.
  130. Volleyball Denso Airybees - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  131. Volleyball Hitachi - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  132. Volleyball Okayama Seagulls - Toray Arrows Japonia 1.Japonia - K.
  133. Volleyball JT Marvelous - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  134. Volleyball Red Rockets - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  135. Volleyball Kurobe Aqua Fairies - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  136. Volleyball Saitama Ageo Medics - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  137. Volleyball Toray Arrows - Hitachi Japonia 1.Japonia - K.
  138. Handball Osaka Rabbits - Izumi Maple Reds Japonia 1.Japonia - K.
  139. Handball Aranmare Toyama - Takayama Blackbulls Japonia 1.Japonia - K.
  140. Volleyball Red Rockets - Blue Cats Japonia 1.Japonia - K.
  141. Volleyball JT Marvelous - Hisamitsu Springs Japonia 1.Japonia - K.
  142. Volleyball Okayama Seagulls - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  143. Handball Hokkoku Honey Bee - HC Nagoya Japonia 1.Japonia - K.
  144. Volleyball Red Rockets - Toray Arrows Japonia 1.Japonia - K.
  145. Volleyball Hisamitsu Springs - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  146. Volleyball Prestige Aranmare - Saitama Ageo Medics Japonia 1.Japonia - K.
  147. Handball Takayama Blackbulls - HC Nagoya Japonia 1.Japonia - K.
  148. Volleyball Body Queenseis - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  149. Volleyball Blue Cats - Hitachi Japonia 1.Japonia - K.
  150. Volleyball Saitama Ageo Medics - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  151. Volleyball Toray Arrows - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  152. Volleyball Hitachi - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  153. Handball Izumi Maple Reds - Okinawa Japonia 1.Japonia - K.
  154. Volleyball Prestige Aranmare - JT Marvelous Japonia 1.Japonia - K.
  155. Volleyball Body Queenseis - Red Rockets Japonia 1.Japonia - K.
  156. Volleyball Blue Cats - Hisamitsu Springs Japonia 1.Japonia - K.
  157. Handball Mie Violet Iris - Omron Pindys Japonia 1.Japonia - K.
  158. Volleyball Saitama Ageo Medics - Blue Cats Japonia 1.Japonia - K.
  159. Volleyball Denso Airybees - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  160. Volleyball Hisamitsu Springs - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  161. Volleyball Toray Arrows - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  162. Volleyball Red Rockets - JT Marvelous Japonia 1.Japonia - K.
  163. Volleyball Hitachi - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  164. Volleyball Hisamitsu Springs - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  165. Volleyball JT Marvelous - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  166. Volleyball Body Queenseis - Blue Cats Japonia 1.Japonia - K.
  167. Volleyball Red Rockets - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  168. Volleyball Saitama Ageo Medics - Toray Arrows Japonia 1.Japonia - K.
  169. Volleyball Hitachi - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  170. Football Tokyo Verdy Beleza - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  171. Volleyball Saitama Ageo Medics - JT Marvelous Japonia 1.Japonia - K.
  172. Volleyball Red Rockets - Hitachi Japonia 1.Japonia - K.
  173. Volleyball Toray Arrows - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  174. Football Urawa Reds Diamonds - Omiya Ardija Ventus Japonia 1.Japonia - K.
  175. Volleyball Kurobe Aqua Fairies - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  176. Football Jef United Ichihara Chiba - Mynavi Sendai Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  177. Volleyball Hisamitsu Springs - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  178. Volleyball Blue Cats - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  179. Volleyball Denso Airybees - Hitachi Japonia 1.Japonia - K.
  180. Volleyball JT Marvelous - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  181. Volleyball Toray Arrows - Blue Cats Japonia 1.Japonia - K.
  182. Football Sanfrecce Hiroshima Regina - Nojima Stella Kanagawa Japonia 1.Japonia - K.
  183. Volleyball Hisamitsu Springs - Red Rockets Japonia 1.Japonia - K.
  184. Volleyball Kurobe Aqua Fairies - Saitama Ageo Medics Japonia 1.Japonia - K.
  185. Volleyball Okayama Seagulls - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  186. Basketball Toyota Antelopes - Fujitsu Red Vave Japonia 1.Japonia - K.
  187. Basketball Denso Iris - Aranmare Akita Japonia 1.Japonia - K.
  188. Basketball Mitsubishi Koalas - Yamanashi Queenbees Japonia 1.Japonia - K.
  189. Basketball Toyota Antelopes - Fujitsu Red Vave Japonia 1.Japonia - K.
  190. Basketball Denso Iris - Aranmare Akita Japonia 1.Japonia - K.
  191. Basketball Mitsubishi Koalas - Yamanashi Queenbees Japonia 1.Japonia - K.
  192. Basketball Haneda Vickie - Hitachi Cougars Japonia 1.Japonia - K.
  193. Basketball Eneos Sunflowers - Himeji Egrets Japonia 1.Japonia - K.
  194. Basketball Sunshine Rabbits - Aisin Aw Wings Japonia 1.Japonia - K.
  195. Basketball Haneda Vickie - Hitachi Cougars Japonia 1.Japonia - K.
  196. Basketball Eneos Sunflowers - Himeji Egrets Japonia 1.Japonia - K.
  197. Basketball Sunshine Rabbits - Aisin Aw Wings Japonia 1.Japonia - K.
  198. Football Chifure AS Elfen Saitama - AC Nagano Parceiro Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  199. Basketball Niigata Albirex - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  200. Basketball Niigata Albirex - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  201. Volleyball Red Rockets - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  202. Volleyball Blue Cats - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  203. Football Urawa Reds Diamonds - AC Nagano Parceiro Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  204. Football Sanfrecce Hiroshima Regina - Tokyo Verdy Beleza Japonia 1.Japonia - K.
  205. Basketball Himeji Egrets - Niigata Albirex Japonia 1.Japonia - K.
  206. Basketball Hitachi Cougars - Sunshine Rabbits Japonia 1.Japonia - K.
  207. Volleyball Denso Airybees - Toray Arrows Japonia 1.Japonia - K.
  208. Volleyball Prestige Aranmare - Hitachi Japonia 1.Japonia - K.
  209. Volleyball Hitachi - Blue Cats Japonia 1.Japonia - K.
  210. Volleyball Red Rockets - Toray Arrows Japonia 1.Japonia - K.
  211. Basketball Eneos Sunflowers - Aisin Aw Wings Japonia 1.Japonia - K.
  212. Basketball Toyota Antelopes - Mitsubishi Koalas Japonia 1.Japonia - K.
  213. Basketball Aranmare Akita - Fujitsu Red Vave Japonia 1.Japonia - K.
  214. Football Nojima Stella Kanagawa - Mynavi Sendai Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  215. Football Chifure AS Elfen Saitama - Jef United Ichihara Chiba Japonia 1.Japonia - K.
  216. Football Omiya Ardija Ventus - Albirex Niigata Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  217. Basketball Hitachi Cougars - Sunshine Rabbits Japonia 1.Japonia - K.
  218. Basketball Yamanashi Queenbees - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  219. Volleyball Prestige Aranmare - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  220. Basketball Himeji Egrets - Niigata Albirex Japonia 1.Japonia - K.
  221. Volleyball Denso Airybees - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  222. Basketball Haneda Vickie - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  223. Football Sanfrecce Hiroshima Regina - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  224. Football INAC Kobe Leonessa - Omiya Ardija Ventus Japonia 1.Japonia - K.
  225. Football Tokyo Verdy Beleza - Chifure AS Elfen Saitama Japonia 1.Japonia - K.
  226. Football Albirex Niigata Ladies - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  227. Football AC Nagano Parceiro Ladies - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  228. Football Jef United Ichihara Chiba - Sanfrecce Hiroshima Regina Japonia 1.Japonia - K.
  229. Football Mynavi Sendai Ladies - Omiya Ardija Ventus Japonia 1.Japonia - K.
  230. Basketball Niigata Albirex - Eneos Sunflowers Japonia 1.Japonia - K.
  231. Basketball Toyota Antelopes - Hitachi Cougars Japonia 1.Japonia - K.
  232. Basketball Aisin Aw Wings - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  233. Volleyball Toray Arrows - Blue Cats Japonia 1.Japonia - K.
  234. Volleyball Body Queenseis - Saitama Ageo Medics Japonia 1.Japonia - K.
  235. Volleyball Hitachi - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  236. Volleyball Kurobe Aqua Fairies - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  237. Basketball Toyota Antelopes - Hitachi Cougars Japonia 1.Japonia - K.
  238. Volleyball Red Rockets - Saitama Ageo Medics Japonia 1.Japonia - K.
  239. Volleyball Toray Arrows - Hisamitsu Springs Japonia 1.Japonia - K.
  240. Basketball Mitsubishi Koalas - Haneda Vickie Japonia 1.Japonia - K.
  241. Basketball Aranmare Akita - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  242. Basketball Yamanashi Queenbees - Sunshine Rabbits Japonia 1.Japonia - K.
  243. Volleyball Hitachi - JT Marvelous Japonia 1.Japonia - K.
  244. Basketball Aisin Aw Wings - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  245. Basketball Fujitsu Red Vave - Himeji Egrets Japonia 1.Japonia - K.
  246. Basketball Niigata Albirex - Eneos Sunflowers Japonia 1.Japonia - K.
  247. Volleyball Body Queenseis - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  248. Volleyball Denso Airybees - Blue Cats Japonia 1.Japonia - K.
  249. Football AC Nagano Parceiro Ladies - Albirex Niigata Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  250. Football INAC Kobe Leonessa - Nojima Stella Kanagawa Japonia 1.Japonia - K.
  251. Volleyball Okayama Seagulls - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  252. Football Omiya Ardija Ventus - Sanfrecce Hiroshima Regina Japonia 1.Japonia - K.
  253. Football Urawa Reds Diamonds - Jef United Ichihara Chiba Japonia 1.Japonia - K.
  254. Volleyball JT Marvelous - Hisamitsu Springs Japonia 1.Japonia - K.
  255. Volleyball Kurobe Aqua Fairies - Red Rockets Japonia 1.Japonia - K.
  256. Football Mynavi Sendai Ladies - Tokyo Verdy Beleza Japonia 1.Japonia - K.
  257. Volleyball Denso Airybees - Hitachi Japonia 1.Japonia - K.
  258. Volleyball Hisamitsu Springs - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  259. Volleyball Red Rockets - Blue Cats Japonia 1.Japonia - K.
  260. Volleyball Hitachi - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  261. Volleyball JT Marvelous - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  262. Volleyball Kurobe Aqua Fairies - Toray Arrows Japonia 1.Japonia - K.
  263. Volleyball Denso Airybees - Saitama Ageo Medics Japonia 1.Japonia - K.
  264. Football Nojima Stella Kanagawa - Jef United Ichihara Chiba Japonia 1.Japonia - K.
  265. Football Tokyo Verdy Beleza - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  266. Football Sanfrecce Hiroshima Regina - Chifure AS Elfen Saitama Japonia 1.Japonia - K.
  267. Football Albirex Niigata Ladies - Mynavi Sendai Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  268. Basketball Fujitsu Red Vave - Eneos Sunflowers Japonia 1.Japonia - K.
  269. Basketball Aisin Aw Wings - Mitsubishi Koalas Japonia 1.Japonia - K.
  270. Volleyball Saitama Ageo Medics - Toray Arrows Japonia 1.Japonia - K.
  271. Basketball Himeji Egrets - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  272. Football Albirex Niigata Ladies - Nojima Stella Kanagawa Japonia 1.Japonia - K.
  273. Basketball Yamanashi Queenbees - Hitachi Cougars Japonia 1.Japonia - K.
  274. Volleyball Toray Arrows - Hitachi Japonia 1.Japonia - K.
  275. Basketball Fujitsu Red Vave - Eneos Sunflowers Japonia 1.Japonia - K.
  276. Basketball Aisin Aw Wings - Mitsubishi Koalas Japonia 1.Japonia - K.
  277. Basketball Himeji Egrets - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  278. Basketball Niigata Albirex - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  279. Football AC Nagano Parceiro Ladies - Sanfrecce Hiroshima Regina Japonia 1.Japonia - K.
  280. Football Urawa Reds Diamonds - Chifure AS Elfen Saitama Japonia 1.Japonia - K.
  281. Volleyball Saitama Ageo Medics - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  282. Basketball Sunshine Rabbits - Aranmare Akita Japonia 1.Japonia - K.
  283. Basketball Toyota Antelopes - Haneda Vickie Japonia 1.Japonia - K.
  284. Football Jef United Ichihara Chiba - Tokyo Verdy Beleza Japonia 1.Japonia - K.
  285. Basketball Yamanashi Queenbees - Hitachi Cougars Japonia 1.Japonia - K.
  286. Football Mynavi Sendai Ladies - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  287. Volleyball Body Queenseis - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  288. Volleyball Hisamitsu Springs - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  289. Football Tokyo Verdy Beleza - AC Nagano Parceiro Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  290. Volleyball JT Marvelous - Blue Cats Japonia 1.Japonia - K.
  291. Volleyball Prestige Aranmare - Red Rockets Japonia 1.Japonia - K.
  292. Handball Okinawa - Takayama Blackbulls Japonia 1.Japonia - K.
  293. Basketball Eneos Sunflowers - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  294. Basketball Fujitsu Red Vave - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  295. Volleyball Body Queenseis - Blue Cats Japonia 1.Japonia - K.
  296. Volleyball Red Rockets - Hisamitsu Springs Japonia 1.Japonia - K.
  297. Basketball Aranmare Akita - Hitachi Cougars Japonia 1.Japonia - K.
  298. Football Nojima Stella Kanagawa - Omiya Ardija Ventus Japonia 1.Japonia - K.
  299. Football Chifure AS Elfen Saitama - Mynavi Sendai Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  300. Basketball Himeji Egrets - Sunshine Rabbits Japonia 1.Japonia - K.
  301. Basketball Yamanashi Queenbees - Toyota Antelopes Japonia 1.Japonia - K.
  302. Volleyball JT Marvelous - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  303. Volleyball Prestige Aranmare - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  304. Handball HC Nagoya - Blue Sakuya Japonia 1.Japonia - K.
  305. Basketball Niigata Albirex - Mitsubishi Koalas Japonia 1.Japonia - K.
  306. Handball Aranmare Toyama - Izumi Maple Reds Japonia 1.Japonia - K.
  307. Basketball Haneda Vickie - Niigata Albirex Japonia 1.Japonia - K.
  308. Basketball Fujitsu Red Vave - Mitsubishi Koalas Japonia 1.Japonia - K.
  309. Volleyball Hisamitsu Springs - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  310. Volleyball Red Rockets - JT Marvelous Japonia 1.Japonia - K.
  311. Volleyball Blue Cats - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  312. Handball Okinawa - Aranmare Toyama Japonia 1.Japonia - K.
  313. Handball Omron Pindys - HC Nagoya Japonia 1.Japonia - K.
  314. Basketball Chanson V-Magic - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  315. Volleyball Toray Arrows - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  316. Volleyball Body Queenseis - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  317. Volleyball Hitachi - Saitama Ageo Medics Japonia 1.Japonia - K.
  318. Basketball Haneda Vickie - Niigata Albirex Japonia 1.Japonia - K.
  319. Volleyball Saitama Ageo Medics - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  320. Basketball Fujitsu Red Vave - Mitsubishi Koalas Japonia 1.Japonia - K.
  321. Volleyball JT Marvelous - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  322. Volleyball Blue Cats - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  323. Basketball Aisin Aw Wings - Toyota Antelopes Japonia 1.Japonia - K.
  324. Basketball Eneos Sunflowers - Sunshine Rabbits Japonia 1.Japonia - K.
  325. Basketball Aranmare Akita - Yamanashi Queenbees Japonia 1.Japonia - K.
  326. Volleyball Hitachi - Hisamitsu Springs Japonia 1.Japonia - K.
  327. Basketball Chanson V-Magic - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  328. Basketball Himeji Egrets - Hitachi Cougars Japonia 1.Japonia - K.
  329. Volleyball Body Queenseis - Red Rockets Japonia 1.Japonia - K.
  330. Volleyball Toray Arrows - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  331. Handball Osaka Rabbits - Okinawa Japonia 1.Japonia - K.
  332. Handball Izumi Maple Reds - Omron Pindys Japonia 1.Japonia - K.
  333. Handball Aranmare Toyama - Blue Sakuya Japonia 1.Japonia - K.
  334. Basketball Niigata Albirex - Aisin Aw Wings Japonia 1.Japonia - K.
  335. Volleyball Toray Arrows - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  336. Volleyball Denso Airybees - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  337. Volleyball Hisamitsu Springs - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  338. Basketball Chanson V-Magic - Mitsubishi Koalas Japonia 1.Japonia - K.
  339. Handball Mie Violet Iris - Osaka Rabbits Japonia 1.Japonia - K.
  340. Volleyball Okayama Seagulls - JT Marvelous Japonia 1.Japonia - K.
  341. Volleyball Red Rockets - Hitachi Japonia 1.Japonia - K.
  342. Volleyball Blue Cats - Saitama Ageo Medics Japonia 1.Japonia - K.
  343. Basketball Haneda Vickie - Fujitsu Red Vave Japonia 1.Japonia - K.
  344. Basketball Denso Iris - Sunshine Rabbits Japonia 1.Japonia - K.
  345. Volleyball Toray Arrows - JT Marvelous Japonia 1.Japonia - K.
  346. Volleyball Hitachi - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  347. Handball HC Nagoya - Izumi Maple Reds Japonia 1.Japonia - K.
  348. Volleyball Saitama Ageo Medics - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  349. Basketball Aranmare Akita - Toyota Antelopes Japonia 1.Japonia - K.
  350. Basketball Yamanashi Queenbees - Himeji Egrets Japonia 1.Japonia - K.
  351. Volleyball Okayama Seagulls - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  352. Volleyball Red Rockets - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  353. Basketball Niigata Albirex - Aisin Aw Wings Japonia 1.Japonia - K.
  354. Volleyball Blue Cats - Hisamitsu Springs Japonia 1.Japonia - K.
  355. Basketball Sunshine Rabbits - Mitsubishi Koalas Japonia 1.Japonia - K.
  356. Volleyball Saitama Ageo Medics - JT Marvelous Japonia 1.Japonia - K.
  357. Basketball Eneos Sunflowers - Yamanashi Queenbees Japonia 1.Japonia - K.
  358. Basketball Toyota Antelopes - Niigata Albirex Japonia 1.Japonia - K.
  359. Basketball Denso Iris - Hitachi Cougars Japonia 1.Japonia - K.
  360. Basketball Haneda Vickie - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  361. Volleyball JT Marvelous - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  362. Basketball Sunshine Rabbits - Mitsubishi Koalas Japonia 1.Japonia - K.
  363. Basketball Eneos Sunflowers - Yamanashi Queenbees Japonia 1.Japonia - K.
  364. Basketball Fujitsu Red Vave - Aisin Aw Wings Japonia 1.Japonia - K.
  365. Handball Izumi Maple Reds - Takayama Blackbulls Japonia 1.Japonia - K.
  366. Handball Aranmare Toyama - Mie Violet Iris Japonia 1.Japonia - K.
  367. Handball Omron Pindys - Okinawa Japonia 1.Japonia - K.
  368. Volleyball Hisamitsu Springs - Saitama Ageo Medics Japonia 1.Japonia - K.
  369. Basketball Himeji Egrets - Aranmare Akita Japonia 1.Japonia - K.
  370. Basketball Toyota Antelopes - Niigata Albirex Japonia 1.Japonia - K.
  371. Basketball Denso Iris - Hitachi Cougars Japonia 1.Japonia - K.
  372. Basketball Toyota Antelopes - Himeji Egrets Japonia 1.Japonia - K.
  373. Basketball Sunshine Rabbits - Haneda Vickie Japonia 1.Japonia - K.
  374. Basketball Niigata Albirex - Fujitsu Red Vave Japonia 1.Japonia - K.
  375. Basketball Mitsubishi Koalas - Hitachi Cougars Japonia 1.Japonia - K.
  376. Basketball Chanson V-Magic - Aisin Aw Wings Japonia 1.Japonia - K.
  377. Basketball Yamanashi Queenbees - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  378. Basketball Aranmare Akita - Eneos Sunflowers Japonia 1.Japonia - K.
  379. Football INAC Kobe Leonessa - Albirex Niigata Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  380. Football Albirex Niigata Ladies - Tokyo Verdy Beleza Japonia 1.Japonia - K.
  381. Football Omiya Ardija Ventus - Mynavi Sendai Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  382. Football AC Nagano Parceiro Ladies - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  383. Football Nojima Stella Kanagawa - Sanfrecce Hiroshima Regina Japonia 1.Japonia - K.
  384. Football Chifure AS Elfen Saitama - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  385. Football Jef United Ichihara Chiba - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  386. Football Tokyo Verdy Beleza - AC Nagano Parceiro Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  387. Football Urawa Reds Diamonds - Omiya Ardija Ventus Japonia 1.Japonia - K.
  388. Football Sanfrecce Hiroshima Regina - Chifure AS Elfen Saitama Japonia 1.Japonia - K.
  389. Football Mynavi Sendai Ladies - Nojima Stella Kanagawa Japonia 1.Japonia - K.
  390. Football INAC Kobe Leonessa - Tokyo Verdy Beleza Japonia 1.Japonia - K.
  391. Football Nojima Stella Kanagawa - Albirex Niigata Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  392. Football Omiya Ardija Ventus - Jef United Ichihara Chiba Japonia 1.Japonia - K.
  393. Football AC Nagano Parceiro Ladies - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  394. Football Mynavi Sendai Ladies - Sanfrecce Hiroshima Regina Japonia 1.Japonia - K.
  395. Football Chifure AS Elfen Saitama - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  396. Football Urawa Reds Diamonds - Jef United Ichihara Chiba Japonia 1.Japonia - K.
  397. Football Albirex Niigata Ladies - AC Nagano Parceiro Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  398. Football Tokyo Verdy Beleza - Nojima Stella Kanagawa Japonia 1.Japonia - K.
  399. Football Tokyo Verdy Beleza - Chifure AS Elfen Saitama Japonia 1.Japonia - K.
  400. Football Mynavi Sendai Ladies - Albirex Niigata Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  401. Football INAC Kobe Leonessa - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  402. Football Omiya Ardija Ventus - AC Nagano Parceiro Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  403. Football Jef United Ichihara Chiba - Nojima Stella Kanagawa Japonia 1.Japonia - K.
  404. Football AC Nagano Parceiro Ladies - Chifure AS Elfen Saitama Japonia 1.Japonia - K.
  405. Football Urawa Reds Diamonds - Tokyo Verdy Beleza Japonia 1.Japonia - K.
  406. Football Nojima Stella Kanagawa - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  407. Football Jef United Ichihara Chiba - Mynavi Sendai Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  408. Football Albirex Niigata Ladies - Sanfrecce Hiroshima Regina Japonia 1.Japonia - K.
  409. Football Mynavi Sendai Ladies - AC Nagano Parceiro Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  410. Football Sanfrecce Hiroshima Regina - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  411. Football Chifure AS Elfen Saitama - Omiya Ardija Ventus Japonia 1.Japonia - K.
  412. Football Tokyo Verdy Beleza - Jef United Ichihara Chiba Japonia 1.Japonia - K.
  413. Football Albirex Niigata Ladies - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  414. Football INAC Kobe Leonessa - Mynavi Sendai Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  415. Football AC Nagano Parceiro Ladies - Sanfrecce Hiroshima Regina Japonia 1.Japonia - K.
  416. Football Urawa Reds Diamonds - Nojima Stella Kanagawa Japonia 1.Japonia - K.
  417. Football Omiya Ardija Ventus - Albirex Niigata Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  418. Football Jef United Ichihara Chiba - Chifure AS Elfen Saitama Japonia 1.Japonia - K.
  419. Football Sanfrecce Hiroshima Regina - Tokyo Verdy Beleza Japonia 1.Japonia - K.
  420. Football Omiya Ardija Ventus - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  421. Volleyball Toray Arrows - Red Rockets Japonia 1.Japonia - K.
  422. Football Nojima Stella Kanagawa - Chifure AS Elfen Saitama Japonia 1.Japonia - K.
  423. Football Mynavi Sendai Ladies - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  424. Football Albirex Niigata Ladies - Jef United Ichihara Chiba Japonia 1.Japonia - K.
  425. Basketball Eneos Sunflowers - Toyota Antelopes Japonia 1.Japonia - K.
  426. Volleyball Saitama Ageo Medics - Red Rockets Japonia 1.Japonia - K.
  427. Basketball Eneos Sunflowers - Toyota Antelopes Japonia 1.Japonia - K.
  428. Football Sanfrecce Hiroshima Regina - Omiya Ardija Ventus Japonia 1.Japonia - K.
  429. Basketball Denso Iris - Eneos Sunflowers Japonia 1.Japonia - K.
  430. Basketball Toyota Antelopes - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  431. Volleyball Hisamitsu Springs - Red Rockets Japonia 1.Japonia - K.
  432. Volleyball Toray Arrows - Saitama Ageo Medics Japonia 1.Japonia - K.
  433. Basketball Denso Iris - Eneos Sunflowers Japonia 1.Japonia - K.
  434. Volleyball Saitama Ageo Medics - Hisamitsu Springs Japonia 1.Japonia - K.
  435. Basketball Toyota Antelopes - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  436. Volleyball Himeji Victorina - Prestige Aranmare Japonia 1.Japonia - K.
  437. Volleyball Toray Arrows - Red Rockets Japonia 1.Japonia - K.
  438. Volleyball Okayama Seagulls - Gunma Bank Japonia 1.Japonia - K.
  439. Basketball Mitsubishi Koalas - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  440. Football Tokyo Verdy Beleza - Omiya Ardija Ventus Japonia 1.Japonia - K.
  441. Football Urawa Reds Diamonds - Albirex Niigata Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  442. Basketball Sunshine Rabbits - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  443. Basketball Fujitsu Red Vave - Hitachi Cougars Japonia 1.Japonia - K.
  444. Football Nojima Stella Kanagawa - AC Nagano Parceiro Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  445. Football Chifure AS Elfen Saitama - Mynavi Sendai Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  446. Football Jef United Ichihara Chiba - Sanfrecce Hiroshima Regina Japonia 1.Japonia - K.
  447. Volleyball JT Marvelous - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  448. Volleyball Saitama Ageo Medics - Red Rockets Japonia 1.Japonia - K.
  449. Football Omiya Ardija Ventus - Nojima Stella Kanagawa Japonia 1.Japonia - K.
  450. Volleyball Himeji Victorina - Hitachi Japonia 1.Japonia - K.
  451. Football Mynavi Sendai Ladies - Tokyo Verdy Beleza Japonia 1.Japonia - K.
  452. Football INAC Kobe Leonessa - Sanfrecce Hiroshima Regina Japonia 1.Japonia - K.
  453. Volleyball Hisamitsu Springs - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  454. Volleyball Red Rockets - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  455. Volleyball Hitachi - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  456. Football AC Nagano Parceiro Ladies - Jef United Ichihara Chiba Japonia 1.Japonia - K.
  457. Volleyball Saitama Ageo Medics - Toray Arrows Japonia 1.Japonia - K.
  458. Volleyball Himeji Victorina - Blue Cats Japonia 1.Japonia - K.
  459. Football Albirex Niigata Ladies - Chifure AS Elfen Saitama Japonia 1.Japonia - K.
  460. Football Sanfrecce Hiroshima Regina - Albirex Niigata Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  461. Handball Hokkoku Honey Bee - Blue Sakuya Japonia 1.Japonia - K.
  462. Volleyball Hisamitsu Springs - JT Marvelous Japonia 1.Japonia - K.
  463. Basketball Haneda Vickie - Aisin Aw Wings Japonia 1.Japonia - K.
  464. Volleyball Blue Cats - Saitama Ageo Medics Japonia 1.Japonia - K.
  465. Volleyball Okayama Seagulls - Toray Arrows Japonia 1.Japonia - K.
  466. Football Tokyo Verdy Beleza - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  467. Football Nojima Stella Kanagawa - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  468. Volleyball Denso Airybees - Hitachi Japonia 1.Japonia - K.
  469. Volleyball Red Rockets - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  470. Volleyball Body Queenseis - Himeji Victorina Japonia 1.Japonia - K.
  471. Volleyball JT Marvelous - Hitachi Japonia 1.Japonia - K.
  472. Volleyball Okayama Seagulls - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  473. Volleyball Blue Cats - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  474. Football Sanfrecce Hiroshima Regina - Mynavi Sendai Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  475. Football Chifure AS Elfen Saitama - AC Nagano Parceiro Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  476. Basketball Yamanashi Queenbees - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  477. Basketball Eneos Sunflowers - Sunshine Rabbits Japonia 1.Japonia - K.
  478. Basketball Toyota Antelopes - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  479. Basketball Haneda Vickie - Aisin Aw Wings Japonia 1.Japonia - K.
  480. Football Jef United Ichihara Chiba - Omiya Ardija Ventus Japonia 1.Japonia - K.
  481. Volleyball Denso Airybees - Hisamitsu Springs Japonia 1.Japonia - K.
  482. Volleyball Toray Arrows - Himeji Victorina Japonia 1.Japonia - K.
  483. Volleyball Saitama Ageo Medics - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  484. Basketball Denso Iris - Mitsubishi Koalas Japonia 1.Japonia - K.
  485. Volleyball Toray Arrows - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  486. Basketball Fujitsu Red Vave - Toyota Antelopes Japonia 1.Japonia - K.
  487. Volleyball Okayama Seagulls - Red Rockets Japonia 1.Japonia - K.
  488. Basketball Haneda Vickie - Niigata Albirex Japonia 1.Japonia - K.
  489. Basketball Eneos Sunflowers - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  490. Football AC Nagano Parceiro Ladies - Albirex Niigata Ladies Japonia 1.Japonia - K.
  491. Football Urawa Reds Diamonds - Chifure AS Elfen Saitama Japonia 1.Japonia - K.
  492. Football Omiya Ardija Ventus - Sanfrecce Hiroshima Regina Japonia 1.Japonia - K.
  493. Volleyball Hisamitsu Springs - Saitama Ageo Medics Japonia 1.Japonia - K.
  494. Football INAC Kobe Leonessa - Nojima Stella Kanagawa Japonia 1.Japonia - K.
  495. Football Jef United Ichihara Chiba - Tokyo Verdy Beleza Japonia 1.Japonia - K.
  496. Volleyball Body Queenseis - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  497. Volleyball JT Marvelous - Blue Cats Japonia 1.Japonia - K.
  498. Basketball Denso Iris - Mitsubishi Koalas Japonia 1.Japonia - K.
  499. Basketball Chanson V-Magic - Eneos Sunflowers Japonia 1.Japonia - K.
  500. Basketball Hitachi Cougars - Himeji Egrets Japonia 1.Japonia - K.
  501. Basketball Haneda Vickie - Niigata Albirex Japonia 1.Japonia - K.
  502. Basketball Fujitsu Red Vave - Toyota Antelopes Japonia 1.Japonia - K.
  503. Basketball Yamanashi Queenbees - Aisin Aw Wings Japonia 1.Japonia - K.
  504. Volleyball Okayama Seagulls - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  505. Volleyball Saitama Ageo Medics - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  506. Basketball Sunshine Rabbits - Fujitsu Red Vave Japonia 1.Japonia - K.
  507. Volleyball Hitachi - Hisamitsu Springs Japonia 1.Japonia - K.
  508. Football Chifure AS Elfen Saitama - Tokyo Verdy Beleza Japonia 1.Japonia - K.
  509. Football AC Nagano Parceiro Ladies - Omiya Ardija Ventus Japonia 1.Japonia - K.
  510. Football Mynavi Sendai Ladies - INAC Kobe Leonessa Japonia 1.Japonia - K.
  511. Football Nojima Stella Kanagawa - Jef United Ichihara Chiba Japonia 1.Japonia - K.
  512. Volleyball JT Marvelous - Denso Airybees Japonia 1.Japonia - K.
  513. Football Albirex Niigata Ladies - Urawa Reds Diamonds Japonia 1.Japonia - K.
  514. Volleyball Red Rockets - Himeji Victorina Japonia 1.Japonia - K.
  515. Basketball Niigata Albirex - Yamanashi Queenbees Japonia 1.Japonia - K.
  516. Volleyball Red Rockets - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
  517. Basketball Aisin Aw Wings - Eneos Sunflowers Japonia 1.Japonia - K.
  518. Volleyball Denso Airybees - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  519. Handball HC Nagoya - Aranmare Toyama Japonia 1.Japonia - K.
  520. Handball Hokkoku Honey Bee - Omron Pindys Japonia 1.Japonia - K.
  521. Volleyball JT Marvelous - Saitama Ageo Medics Japonia 1.Japonia - K.
  522. Volleyball Hitachi - Kurobe Aqua Fairies Japonia 1.Japonia - K.
  523. Basketball Sunshine Rabbits - Toyota Antelopes Japonia 1.Japonia - K.
  524. Basketball Fujitsu Red Vave - Chanson V-Magic Japonia 1.Japonia - K.
  525. Basketball Aisin Aw Wings - Aranmare Akita Japonia 1.Japonia - K.
  526. Volleyball Hisamitsu Springs - Red Rockets Japonia 1.Japonia - K.
  527. Basketball Hitachi Cougars - Mitsubishi Koalas Japonia 1.Japonia - K.
  528. Basketball Eneos Sunflowers - Niigata Albirex Japonia 1.Japonia - K.
  529. Basketball Yamanashi Queenbees - Himeji Egrets Japonia 1.Japonia - K.
  530. Volleyball Himeji Victorina - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  531. Basketball Haneda Vickie - Denso Iris Japonia 1.Japonia - K.
  532. Handball Izumi Maple Reds - Osaka Rabbits Japonia 1.Japonia - K.
  533. Volleyball Hisamitsu Springs - Okayama Seagulls Japonia 1.Japonia - K.
  534. Volleyball Hitachi - Body Queenseis Japonia 1.Japonia - K.
Zgłoś błąd
1XBET - Best Betting Site!CLAIM FREE BONUS