FootballRumunia Romania Cupa României

Brak aktualnych wydarzeń

Previous matches Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu i FC Dinamo Bucharest 1948

  1. Football Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Dinamo Bucharest 1948 Rumunia Romania Cupa României
  2. Football Concordia Chiajna - FC Universitatea Cluj Rumunia Romania Cupa României
  3. Football CSM Alexandria - FK Csikszereda Miercurea Ciuc Rumunia Romania Cupa României
  4. Football Fc Brasov Steagul Renaste - AFC Hermannstadt Rumunia Romania Cupa României
  5. Football CS Afumati - FC Rapid Buracesti Rumunia Romania Cupa României
  6. Football CSC 1599 Selimbar - FC Petrolul Ploiesti Rumunia Romania Cupa României
  7. Football CS Ocna Mures 3:0 CSM Slatina Rumunia Romania Cupa României
  8. Football CSM Resita - CS Mioveni Rumunia Romania Cupa României
  9. Football CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud - FC Unirea 2004 Slobozia Rumunia Romania Cupa României
  10. Football CSM Jiul Petrosani - ASC Otelul Galati Rumunia Romania Cupa României
  11. Football ACS Foresta Suceava - FC Uta Arad Rumunia Romania Cupa României
  12. Football CSA Axiopolis Sport Cernavoda - FCM Baia Mare Rumunia Romania Cupa României
  13. Football CSA Steaua Bucuresti - AFC Chindia Targoviste Rumunia Romania Cupa României
  14. Football Cs Soimii Lipova - FC Buzau Rumunia Romania Cupa României
  15. Football Ripensia Timisoara - FC U Craiova 1948 Rumunia Romania Cupa României
  16. Football CSC Dumbravita - CSM Studentesc Iasi Rumunia Romania Cupa României
  17. Football CS Aerostar Bacau - FK Csikszereda Miercurea Ciuc Rumunia Romania Cupa României
  18. Football CSA Axiopolis Sport Cernavoda - Afc Unirea Constanta Rumunia Romania Cupa României
  19. Football CS Blejoi - FC Buzau Rumunia Romania Cupa României
  20. Football CS Ocna Mures - CS Unirea Ungheni 2018 Rumunia Romania Cupa României
  21. Football CS Stiinta Miroslava - CSM Studentesc Iasi Rumunia Romania Cupa României
  22. Football CS Viitorul Ianca 1:3 ASC Otelul Galati Rumunia Romania Cupa României
  23. Football ACS Foresta Suceava - CS Dante Botosani Rumunia Romania Cupa României
  24. Football AFC Dunarea 2005 Calarasi 1:5 FC Unirea 2004 Slobozia Rumunia Romania Cupa României
  25. Football ACS Flacara Horezu 2:2 Acs Viitorul Pandurii Targu Jiu Rumunia Romania Cupa României
  26. Football CS Afumati - CS Metaloglobus Bucuresti Rumunia Romania Cupa României
  27. Football CS Tunari - FC Dinamo Bucharest 1948 Rumunia Romania Cupa României
  28. Football ACS SR Municipal Brasov - CSC 1599 Selimbar Rumunia Romania Cupa României
  29. Football CSM Resita - Asu Politehnica Timisoara Rumunia Romania Cupa României
  30. Football CSM Flacara Moreni - CSA Steaua Bucuresti Rumunia Romania Cupa României
  31. Football Csc Ghiroda Si Giarmata VII - Ripensia Timisoara Rumunia Romania Cupa României
  32. Football CSM Avantul Periam - CSC Dumbravita Rumunia Romania Cupa României
  33. Football Sc Popesti Leordeni - Concordia Chiajna Rumunia Romania Cupa României
  34. Football CSO Petrolul Potcoava - CSM Slatina Rumunia Romania Cupa României
  35. Football CSM Jiul Petrosani - CSM Deva Rumunia Romania Cupa României
  36. Football Cs Soimii Lipova - Cs Lotus Baile Felix Rumunia Romania Cupa României
  37. Football CSM Alexandria - AFC Progresul 1944 Spartac Rumunia Romania Cupa României
  38. Football ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - FC Voluntari Rumunia Romania Cupa României
  39. Football CS Universitatea Craiova 1948 - ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Rumunia Romania Cupa României
  40. Football Acs Champions Fc Arges - FC Voluntari Rumunia Romania Cupa României
  41. Football ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - CS Universitatea Craiova 1948 Rumunia Romania Cupa României
  42. Football FC Voluntari - Acs Champions Fc Arges Rumunia Romania Cupa României
  43. Football ACSO Filiasi - CS Universitatea Craiova 1948 Rumunia Romania Cupa României
  44. Football Asu Politehnica Timisoara - Acs Champions Fc Arges Rumunia Romania Cupa României
  45. Football FC Buzau - FC Voluntari Rumunia Romania Cupa României
  46. Football AFC Chindia Targoviste - ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Rumunia Romania Cupa României
  47. Football Asu Politehnica Timisoara - FC Rapid Buracesti Rumunia Romania Cupa României
  48. Football FC U Craiova 1948 - ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Rumunia Romania Cupa României
  49. Football FC Buzau - AFC Dunarea 2005 Calarasi Rumunia Romania Cupa României
  50. Football FCM Baia Mare - CS Universitatea Craiova 1948 Rumunia Romania Cupa României
  51. Football FC Dinamo Bucharest 1948 - Acs Champions Fc Arges Rumunia Romania Cupa României
  52. Football CS GAZ Metan Medias - AFC Chindia Targoviste Rumunia Romania Cupa României
  53. Football ACSO Filiasi - AFC Hermannstadt Rumunia Romania Cupa României
  54. Football Universitatea Craiova - CFR 1907 Cluj Rumunia Romania Cupa României
  55. Football Ripensia Timisoara - Dinamo Bucaresti Rumunia Romania Cupa României
  56. Football ACSO Filiasi - UTA Batrana Doamna Rumunia Romania Cupa României
  57. Football CS Hunedoara - FC Steaua Bucuresti Rumunia Romania Cupa României
  58. Football FC Farul Constanta - Sepsi Sfantu Gheorghe Rumunia Romania Cupa României
  59. Football ACS CAO 1910 Oradea - FC Hermanstadt Rumunia Romania Cupa României
  60. Football Concordia Chiajna - CS GAZ Metan Medias Rumunia Romania Cupa României
  61. Football CSM Slatina - FC Dunarea Calarasi Rumunia Romania Cupa României
  62. Football FC Gloria Buzau - Academica Clinceni Rumunia Romania Cupa României
  63. Football FC Unirea 2004 Slobozia - ACS Asu Politehnica Timisoara Rumunia Romania Cupa României
  64. Football FK Csikszereda Miercurea Ciuc - Chindia Targoviste Rumunia Romania Cupa României
  65. Football Arges Pitesti - Botosani Rumunia Romania Cupa României
  66. Football CS Mioveni - Rapid Bucuresti Rumunia Romania Cupa României
  67. Football FC Petrolul Ploiesti - U Craiova 1948 SA Rumunia Romania Cupa României
  68. Football FCM Baia Mare - FC Politehnica Iasi Rumunia Romania Cupa României
  69. Football ACS Somuz Falticeni - FC Voluntari Rumunia Romania Cupa României
  70. Football FC Dunarea Calarasi - Astra Ploiesti Rumunia Romania Cupa României
  71. Football ACS Husana Husi - FC Politehnica Iasi Rumunia Romania Cupa României
  72. Football CF Braila - FC Petrolul Ploiesti Rumunia Romania Cupa României
  73. Football Scolar Resita - Ripensia Timisoara Rumunia Romania Cupa României
  74. Football ACS CAO 1910 Oradea - FC Universitatea Cluj Rumunia Romania Cupa României
  75. Football Unirea Bascov - CSM Slatina Rumunia Romania Cupa României
  76. Football Tunari - Concordia Chiajna Rumunia Romania Cupa României
  77. Football Unirea Dej - FCM Baia Mare Rumunia Romania Cupa României
  78. Football FC Brasov - FK Csikszereda Miercurea Ciuc Rumunia Romania Cupa României
  79. Football CS Navodari - FC Unirea 2004 Slobozia Rumunia Romania Cupa României
  80. Football ACS Somuz Falticeni - CS Aerostar Bacau Rumunia Romania Cupa României
  81. Football ACSO Filiasi - Viitorul Pandurii Targu Jiu Rumunia Romania Cupa României
  82. Football CS Hunedoara - Acs Viitorul Selimbar Rumunia Romania Cupa României
  83. Football Cs Soimii Lipova - ACS Asu Politehnica Timisoara Rumunia Romania Cupa României
  84. Football AFC Odorheiu Secuiesc - FC Hermanstadt Rumunia Romania Cupa României
  85. Football Cso Plopeni - FC Petrolul Ploiesti Rumunia Romania Cupa României
  86. Football AFC Progresul 1944 Spartac - Concordia Chiajna Rumunia Romania Cupa României
  87. Football Pandurii Targu-Jiu - Viitorul Pandurii Targu Jiu Rumunia Romania Cupa României
  88. Football ACS Progresul Ezeris - Scolar Resita Rumunia Romania Cupa României
  89. Football Gloria Popesti Leordeni - FC Unirea 2004 Slobozia Rumunia Romania Cupa României
  90. Football ACS Somuz Falticeni - CS Dante Botosani Rumunia Romania Cupa României
  91. Football CSM Avantul Periam - Ripensia Timisoara Rumunia Romania Cupa României
  92. Football CS Sanatate Cluj - FC Universitatea Cluj Rumunia Romania Cupa României
  93. Football ACS CAO 1910 Oradea - Scm Zalau Rumunia Romania Cupa României
  94. Football CS Navodari - Afc Unirea Constanta Rumunia Romania Cupa României
  95. Football CF Braila - FC Otelul Galati Rumunia Romania Cupa României
  96. Football ACS Husana Husi - AS Stiinta Miroslava Rumunia Romania Cupa României
  97. Football ACSO Filiasi - Acs Vedita Colonesti MS Rumunia Romania Cupa României
  98. Football Tunari - CS Metaloglobus Bucuresti Rumunia Romania Cupa României
  99. Football AFC Odorheiu Secuiesc - CS Unirea Ungheni 2018 Rumunia Romania Cupa României
  100. Football Cs Crisul Chisineu Cris - Cs Soimii Lipova Rumunia Romania Cupa României
  101. Football AFC Metalul Buzau - FC Gloria Buzau Rumunia Romania Cupa României
  102. Football CS Sporting Rosiori - CSM Slatina Rumunia Romania Cupa României
  103. Football ACS Unu Fotbal Club Gloria - Unirea Dej Rumunia Romania Cupa României
  104. Football CSM Focsani - CS Aerostar Bacau Rumunia Romania Cupa României
  105. Football CSM Jiul Petrosani - CS Hunedoara Rumunia Romania Cupa României
  106. Football FC Pucioasa - Unirea Bascov Rumunia Romania Cupa României
  107. Football ACS Dumbravita - Cs Soimii Lipova Rumunia Romania Cupa României
  108. Football ACS Kids Tampa Brasov - SR Brasov Rumunia Romania Cupa României
  109. Football ACS Somuz Falticeni - Acs Bucovina Radauti Rumunia Romania Cupa României
  110. Football AFC Metalul Buzau - CSM Ramnicu Sarat Rumunia Romania Cupa României
  111. Football AS Stiinta Miroslava - Ceahlaul Piatra-Neamt Rumunia Romania Cupa României
  112. Football CS Avantul Periam - ACS Progresul Pecica Rumunia Romania Cupa României
  113. Football CS Dante Botosani - Foresta Suceava Rumunia Romania Cupa României
  114. Football CS Hunedoara - CSM Deva Rumunia Romania Cupa României
  115. Football CS Sanatate Cluj - Ariesul Turda Rumunia Romania Cupa României
  116. Football CS Unirea Ungheni 2018 - Avantul Reghin Rumunia Romania Cupa României
  117. Football CS Viitorul Daesti - Acs Vedita Colonesti MS Rumunia Romania Cupa României
  118. Football CSM Alexandria - CS Sporting Rosiori Rumunia Romania Cupa României
  119. Football CSO Cugir - CSC 1599 Selimbar Rumunia Romania Cupa României
  120. Football Cso Plopeni - CS Blejoi Rumunia Romania Cupa României
  121. Football Progresul Ezeris - Ghiroda SI Giarmata VII Rumunia Romania Cupa României
  122. Football Sc Popesti Leordeni - CS Afumati Rumunia Romania Cupa României
  123. Football SJ Vaslui - Husana Husi Rumunia Romania Cupa României
  124. Football Acs Viitorul Selimbar - GS Gilortul Targu Carbunesti Rumunia Romania Cupa României
  125. Football AFC Asalt Bukarest - CSM Oltenita Rumunia Romania Cupa României
  126. Football AS Viitorul Curita - CSM Bacau Rumunia Romania Cupa României
  127. Football AS Zimbrul Slobozia Conachi - CS Sporting Liesti Rumunia Romania Cupa României
  128. Football ASCS Petrolul 95 - CSM Flacara Moreni Rumunia Romania Cupa României
  129. Football CS Faurei - FC Agricola Borcea Rumunia Romania Cupa României
  130. Football CS Foresta Tileagd - CS Luceafarul Oradea Rumunia Romania Cupa României
  131. Football CS Navodari - CS Gloria Albesti Rumunia Romania Cupa României
  132. Football CSM Pascani - Husana Husi Rumunia Romania Cupa României
  133. Football Industria Galda - Unirea Alba Iulia Rumunia Romania Cupa României
  134. Football Universitatea de Vest - Ghiroda SI Giarmata VII Rumunia Romania Cupa României
  135. Football Astra Ploiesti - Universitatea Craiova Rumunia Romania Cupa României
  136. Football Viitorul Pandurii Targu Jiu - Universitatea Craiova Rumunia Romania Cupa României
  137. Football Dinamo Bucaresti - Astra Ploiesti Rumunia Romania Cupa României
  138. Football Universitatea Craiova - Viitorul Pandurii Targu Jiu Rumunia Romania Cupa României
  139. Football Astra Ploiesti - Dinamo Bucaresti Rumunia Romania Cupa României
  140. Football FC Dunarea Calarasi - Dinamo Bucaresti Rumunia Romania Cupa României
  141. Football FC Petrolul Ploiesti - Astra Ploiesti Rumunia Romania Cupa României
  142. Football FC Universitatea Cluj - Viitorul Pandurii Targu Jiu Rumunia Romania Cupa României
  143. Football Chindia Targoviste - Universitatea Craiova Rumunia Romania Cupa României
  144. Football Botosani - Universitatea Craiova Rumunia Romania Cupa României
  145. Football ACS Asu Politehnica Timisoara - Astra Ploiesti Rumunia Romania Cupa României
  146. Football Viitorul Pandurii Targu Jiu - CS GAZ Metan Medias Rumunia Romania Cupa României
  147. Football Dinamo Bucaresti - FC Steaua Bucuresti Rumunia Romania Cupa României
  148. Football FC Universitatea Cluj - UTA Batrana Doamna Rumunia Romania Cupa României
  149. Football FC Farul Constanta - Chindia Targoviste Rumunia Romania Cupa României
  150. Football FC Petrolul Ploiesti - FC Politehnica Iasi Rumunia Romania Cupa României
  151. Football Unirea Dej - Universitatea Cluj Rumunia Romania Cupa României
  152. Football ACSO Filiasi - CS Pandurii Lignitul Targu Jiu Rumunia Romania Cupa României
  153. Football CS Afumati 2:3 Concordia Chiajna Rumunia Romania Cupa României
  154. Football CSM Ceahlaul Piatra Neamt -:- Aerostar Bacau Rumunia Romania Cupa României
  155. Football FC U Craiova 1948 1:1 CSM Resita Rumunia Romania Cupa României
  156. Football FCM Baia Mare -:- Acs Comuna Recea Rumunia Romania Cupa României
  157. Football AS Mostistea Ulmu 3:1 FC Unirea 2004 Slobozia Rumunia Romania Cupa României
  158. Football AFC Metalul Buzau - CSM Focsani Rumunia Romania Cupa României
  159. Football CSA Axiopolis 6:3 FC Agricola Borcea Rumunia Romania Cupa României
  160. Football CSM Alexandria - CSM Slatina Rumunia Romania Cupa României
  161. Football Ghiroda SI Giarmata VII 4:2 ACS Dumbravita Rumunia Romania Cupa României
  162. Football Gloria Lunca Teuz Cermei -:- Cs Soimii Lipova Rumunia Romania Cupa României
  163. Football Odorheiu Secuiesc - FK Csikszereda Miercurea Ciuc Rumunia Romania Cupa României
  164. Football Sc Popesti Leordeni - AFC Progresul Spartac Bucuresti Rumunia Romania Cupa României
  165. Football Unirea Alba Iulia - Acs Viitorul Selimbar Rumunia Romania Cupa României
  166. Football ACS Olimpic Zarnesti - SR Brasov Rumunia Romania Cupa României
  167. Football CS Sporting Rosiori - CSM Alexandria Rumunia Romania Cupa României
  168. Football CS Tunari - CS Afumati Rumunia Romania Cupa României
  169. Football CS Viitorul Daesti - ACS Flacara Horezu Rumunia Romania Cupa României
  170. Football CSC Sanmartin - CS Luceafarul Oradea Rumunia Romania Cupa României
  171. Football CSM Bacau - CSM Ceahlaul Piatra Neamt Rumunia Romania Cupa României
  172. Football Ghiroda SI Giarmata VII - CS Hunedoara Rumunia Romania Cupa României
  173. Football Industria Galda - Unirea Alba Iulia Rumunia Romania Cupa României
  174. Football Otelul Galati - CSM Focsani Rumunia Romania Cupa României
  175. Football Sighetu Marmatiei - CS Sportul Simleu Silvaniei Rumunia Romania Cupa României
  176. Football Unirea Bascov - Acs Vedita Colonesti MS Rumunia Romania Cupa României
  177. Football Unirea Dej - ACS Unu Fotbal Club Gloria Rumunia Romania Cupa României
  178. Football Crisul Chisineu Cris - Cs Soimii Lipova Rumunia Romania Cupa României
  179. Football Pobeda Star Bisnov - ACS Dumbravita Rumunia Romania Cupa României
  180. Football ACS Poli Timisoara 2:2 Gloria Lunca Teuz Cermei Rumunia Romania Cupa României
  181. Football CS Ariesul Mihai Viteazu - Industria Galda Rumunia Romania Cupa României
  182. Football CS Dante Botosani - ACS Somuz Falticeni Rumunia Romania Cupa României
  183. Football CS Muresul Deva - Ghiroda SI Giarmata VII Rumunia Romania Cupa României
  184. Football CSA Steaua Bucuresti 6:0 Balotesti Rumunia Romania Cupa României
  185. Football CSM Oltenita - FC Agricola Borcea Rumunia Romania Cupa României
  186. Football Gloria Cornesti - FC Pucioasa Rumunia Romania Cupa României
Zgłoś błąd
22BET - Best European Betting Site!CLAIM BONUS