01.04.2024 | Score |
---|
16:00 | Birmingham City - Preston North End | |
16:00 | Blackpool - Wycombe Wanderers | |
16:00 | Bolton Wanderers - Reading XI | |
16:00 | Bristol - Shrewsbury | |
16:00 | Burton - Barnsley FC | |
16:00 | Cambridge United FC - Wigan Athletic | |
16:00 | Carlisle - Lincoln FC | |
16:00 | Charlton - Stevenage Borough | |
16:00 | Crewe Alexandra - Forest Green Rovers | |
16:00 | Harrogate Town - Gillingham | |
16:00 | Leyton Orient - Peterborough Utd | |
16:00 | Morecambe FC - Barrow AFC | |
16:00 | Northampton Town - Port Vale FC | |
16:00 | Oxford - Fleetwood Town XI | |
16:00 | Rotherham Utd - Millwall | |
16:00 | Stoke City - Huddersfield Town FC | |
16:00 | Sunderland AFC - Blackburn Rovers | |
16:00 | Swansea City - Queens Park Rangers FC | |
16:00 | Walsall XI - Salford | |
15:00 | AC Spezia - Ascoli Picchio | |
15:00 | Cagliari - Verona | |
15:00 | Calcio Como - Sudtirol | |
15:00 | FC Parma - Catanzaro | |
15:00 | Lecco - AS Cittadella | |
15:00 | Nuova Cosenza Calcio - Brescia | |
15:00 | Pisa Calcio - US Palermo | |
15:00 | Stal Mielec - Lech Poznan | |
15:00 | US Sassuolo - Udinese Calcio | |
15:00 | Venezia - Reggiana | |
14:15 | Yverdon - Young Boys | |
14:00 | Grimsby Town - Bradford Town | |
13:30 | Cercle Bruges - Club Brugge | |
13:30 | Leicester City - Norwich City FC | |
12:30 | FC Bologna - Salernitana | |
12:30 | MKS Puszcza Niepolomice - Radomiak Radom | |
12:30 | Modena - AS Bari | |
06:00 | Macarthur FC - West Sydney | |
03:35 | FC Juarez - Club Santos Laguna | |
03:30 | AD Cali - Aguilas Doradas Rionegro | |
03:00 | Club Necaxa - Club Leon | |
02:00 | Indep.Rivadavia - CA Banfield | |
01:30 | Union Espanola - Atletico Nublense | |
01:20 | Indepen Medellin - America de Cali | |
01:00 | Atlas Fc - Corinthians | |
01:00 | Deportivo Moron - CA Atlanta | |
01:00 | Montevideo Wanderers FC - Boston River | |
31.03.2024 | Score |
---|
00:00 | Brown de Adrogue - Dep.Madryn | |
00:00 | San Martin SJ - Ca Estudiantes | |
23:30 | Independente - Atl Tucuman | |
23:30 | Sol de America - General Caballero JLM | |
23:10 | CS Deportivo Pereira - CA Bucaramanga | |
23:00 | Cobreloa - Univ.Chile | |
22:45 | Atletico All Boys - San Miguel | |
22:30 | Cajamarca - Sporting Cristal | |
22:30 | Miramar - Cerro Porteno | |
22:00 | CA Patronato - Deportivo Maipu | |
22:00 | Sport Boys - Alianza Atletico | |
21:30 | Al Ismaily - Smouha | |
21:30 | Atlanta United - Chicago Fire | |
21:30 | Ceramica Cleopatra - ZED FC | |
21:30 | El Gounah - Al Mokawloon Al Arab | |
21:30 | Racing de Cordoba - Gimnasia J | |
21:00 | Alcorcon - SD Amorebieta | |
21:00 | Alvarado - CA Guemes | |
21:00 | CA Mitre de Santiago - CA Aldosivi | |
21:00 | CA Sarmiento - Newells Old Boys | |
21:00 | Celta Vigo - Real Valladolid | |
21:00 | Gimnasia y Esgrima - Deportivo Riestra | |
21:00 | Gimnasia y Tiro - Estud.Rio Cuarto | |
21:00 | Girona FC - Betis Sevilla | |
21:00 | Racing de Ferrol - Elche | |
21:00 | Real Madrid - Athletic Club Bilbao | |
21:00 | Real Oviedo - Villarreal CF B | |
21:00 | Real Zaragoza - CD Tenerife | |
21:00 | Santa Fe - Patriotas Boyaca F.C. | |
21:00 | Temperley - Defensores Unidos | |
20:45 | Olympique de Marseille - Paris Saint German | |
20:30 | Nueva Chicago - Almirante Brown | |
20:00 | Farul Constanta - FC Steaua Bucuresti | |
20:00 | Huancayo - AD Tarma | |
20:00 | U.Catolica del Ecuador - Orense | |
20:00 | zzProgreso - Deportivo Maldonado | |
19:30 | AEK Atheny - Olympiacos Pireus | |
19:30 | Aris Thessaloniki - PAS Lamia 1964 | |
19:30 | Arminia Bielefeld - MSV Duisburg | |
19:30 | M.Haifa - Mac.Bnei Raina | |
19:30 | VFL Bochum - SV Darmstadt | |
19:15 | RFC Liege - Waasland-Beveren | |
19:00 | Alverca - Lusitania Fc Lourosa | |
19:00 | Mac.Netanya - Beitar Jerusalem | |
19:00 | Vizela - Casa Pia | |
18:30 | Deportivo Alaves - Real Sociedad | |
18:30 | Omonia Nicosia - Pafos FC | |
18:30 | Truidense - KVC Westerlo | |
18:00 | Aris Limassol - Anorthosis Famagusta | |
18:00 | CSKA 1948 Sofia - Beroe Stara Zagora | |
18:00 | Mezokovesd-Zsory SE - Ferencvarosi | |
17:30 | FC Spartak Trnava - MSK Zilina | |
17:30 | Manchester City - Arsenal London | |
17:30 | VFB Stuttgart - 1 FC Heidenheim | |