24.03.2024 | Score |
---|
18:00 | Cuneo Volley - Cantu | |
18:00 | Guibertin - Achel | |
18:00 | Jaworzno - Sulecin | |
18:00 | New Mater Castellana - Ortona | |
18:00 | Pineto Volley - PRC Ravenna | |
18:00 | Porto Viro - Volley Prata | |
18:00 | Reggio Emilia - Pallavolo Brescia | |
18:00 | Szegedi RSE - Miskolc | |
18:00 | VK Bratislava - Slavia EU Bratislava | |
18:00 | Volleyball Aversa - M And G Scuola Pallavolo | |
18:00 | VV Monza - Cucine Lube Civitanova | |
17:30 | Suwalki - Jastrzebski Wegiel | |
17:00 | Bergamo - Scandicci | |
17:00 | Busto Arsizio - Imoco Volley Conegliano | |
17:00 | Cbl Costa Volpino BG - Brescia | |
17:00 | Chieri 76 - Casalmaggiore | |
17:00 | Firenze - Cuneo Granda | |
17:00 | Kaliningrad - Saratov | |
17:00 | Lunds VK - Linkopings VC | |
17:00 | Macerata - Messina | |
17:00 | Marignano - Talmassons | |
17:00 | Mondovi - Perugia | |
17:00 | Narconon Melendugno Le - Altafratte | |
17:00 | Nyiregyhaza - DVTK Miskolc | |
17:00 | Pinerolo - Trentino Rosa | |
17:00 | Polichnnis - Athlos Orestiadas | |
17:00 | Roma - Igor Gorgonzola Novara | |
17:00 | SC Potsdam - Vfb Suhl | |
17:00 | Shakhter Soligorsk - Krasnoyarsk | |
17:00 | Unirea Dej - Timisoara | |
17:00 | Vallefoglia - Monza | |
17:00 | Vasas Obuda Budapest - Mav Elore SC | |
17:00 | Volley Offanengo - Soverato | |
17:00 | Volley Team Bologna - Picco Lecco | |
16:30 | Hylte Halmstad - Malmo VK | |
16:30 | Olbia - Sirdeco Volley Pescara | |
16:00 | Dinamo Kazan - Tulitsa | |
16:00 | Engelholm - Gislaveds VBK | |
16:00 | Habo Wolley - Vingaker | |
16:00 | Kaposvar - Brse | |
16:00 | Maritsa 2022 - Levski Sofia | |
16:00 | TV Schonenwerd - Luzern | |
15:30 | Dyn.Moskva - Uralochka | |
15:00 | ASV Elite - Gentofte | |
15:00 | Deya Sport Burgas - Slavia Sofia | |
15:00 | Fenerbahce SK Istanbul - Eczacibasi Vitra | |
15:00 | Knack Randstad Roeselare - Lindemans Aalst | |
15:00 | Leningradka - Chelyabinsk | |
15:00 | Zenit ST Petersburg - Surgut region | |
14:45 | Lublin - Indykpol AZS Olsztyn | |
14:30 | Draisma Apeldoorn - Limburg | |
14:30 | Lunds VK - Sollentuna | |
14:00 | Hylte Halmstad - KFUM Goteborg | |
14:00 | Novyi Urengoy - Dinamo-LO | |
14:00 | Waremme - Noliko Maaseik | |
13:00 | DHV Odense - Ikast KFUM | |
13:00 | Hector Sofia - CSKA Sofia | |
12:00 | Kuzbass Kemerovo - Dyn.Moskwa | |
12:00 | Zhejiang - Shanghai | |
11:30 | Hausmannstatten - Hochst | |
11:00 | Daejeon KGC - Incheon Heunkung Pink | |
11:00 | Stiinta Baia Mare - U.Cluj | |
08:30 | Baoding - Beijing | |
08:30 | Fujian - Tianjin | |
08:30 | Shandong - Jiangsu | |
07:05 | Panthers - Thunders | |
04:05 | Sunbirds - Arrows | |
23.03.2024 | Score |
---|
20:30 | Developres Sky Rzeszow - Czarni Radom | |
20:30 | Prefaxis Menen - Leuven | |
20:30 | SSS Barneveld - Vocasa Nijmegen | |
20:30 | Tchalou Volley - Asterix K. | |
20:00 | Booleans/ Vv Utrecht - Draisma Dynamo Apeldoorn | |
20:00 | Illacaise - Tours VB | |
20:00 | Montpellier Volley - Nantes-Reze | |
20:00 | Nazaire - Chaumont VB 52 | |
20:00 | Paris Volley - Arago De Sete | |
20:00 | Sliedrecht - Peelpush Meijel | |
20:00 | Stade Poitevin Poitiers - Plessis Robinson | |
20:00 | Sudosa-Desto - VC Sneek | |
20:00 | Toulouse V.B. - Nice | |
20:00 | Tourcoing - Narbonne | |
20:00 | Volley Lugano - NUC Volleyball | |
20:00 | VV Huizen - Sliedrecht Sport | |
19:30 | St-Quentin - Cambrai | |
19:30 | Trofaiach Eisenerz - Hartberg | |
19:30 | VC Activia - Voltena Vb | |
19:00 | ATSC Wildcats Klagenfurt - Psvbg Salzburg | |
19:00 | Conqueridor Valencia - Almeria | |
19:00 | Kazincbarcika - MAFC-BME | |
19:00 | Mursa Osijek - Kitro Varazdin | |
19:00 | SK Aich/Dob - Alpenvolleys Haching | |
19:00 | Sokol Wien - UVC Ried | |
19:00 | Spartak VKP Myjava - VKP Bratislava | |
19:00 | Trnava - Brusno | |
19:00 | UKF Nitra - zzZilina | |
19:00 | UTE Budapest - Szent Benedek | |
18:30 | Corona Brasov - Steaua Bucuresti | |
18:30 | Linz Steg - UVC Holding Graz | |
18:30 | San Roque Bata - Guaguas | |
18:00 | SSC Schwerin - RR Vilsbiburg | |