06.04.2024 | Score |
---|
18:30 | Almeria - Conqueridor Valencia | |
18:30 | Norwegia U20 - Czarnogora U20 | |
18:00 | AEK Athens - Panathinaikos | |
18:00 | Arcada Galati - Dinamo Bucuresti | |
18:00 | Asp Thetis - Olympiakos Piraeus | |
18:00 | Chelm - Nowa Sol | |
18:00 | Chelm - Tomaszow Maz. | |
18:00 | Chorwacja U20 - Lotwa U20 | |
18:00 | CSKA Sofia - Deya Villey Burgas | |
18:00 | Czarnogora U20 - Litwa U20 | |
18:00 | Finlandia U20 - Niemcy U20 | |
18:00 | Holandia U20 - Estonia U20 | |
18:00 | MKS Bedzin - Bialystok | |
18:00 | MKS Bedzin - Nowa Sol | |
18:00 | Paris Volley - Chaumont VB 52 | |
18:00 | Polichnnis - AO Kifisias | |
18:00 | Sliedrecht Sport - Limburg | |
18:00 | Teruel - Melilla | |
18:00 | Toulouse V.B. - Tourcoing | |
18:00 | Turcja U20 - Czechy U20 | |
17:30 | Indykpol AZS Olsztyn - Suwalki | |
17:30 | Shahdab Yazd - Foolad Sirjan Iranian | |
17:30 | SSS Barneveld - Lycurgus Groningen | |
17:10 | Dresdner SC - MTV Stuttgart | |
17:00 | BBTS Bielsko-Biala - Kluczbork | |
17:00 | Dyn.Moskwa - Kuzbass Kemerovo | |
17:00 | Futura Giovani - Macerata | |
17:00 | KS Palac Bydgoszcz - Swidnik | |
17:00 | Rapid Bucuresti - Corona Brasov | |
17:00 | SCMU Craiova - Zalau | |
17:00 | Steaua Bucuresti - Csm Constanta | |
16:30 | Austria U20 - Rumunia U20 | |
16:30 | Hiszpania U20 - Dania U20 | |
16:30 | Hylte Halmstad - Habo Wolley | |
16:30 | Kladno - C.Budejovice | |
16:30 | Slowacja U20 - Grecja U20 | |
16:00 | Dinamo Kazan - Leningradka | |
16:00 | Wlochy U20 - Izrael U20 | |
15:00 | Czechy U20 - Slowenia U20 | |
15:00 | Floby - Lunds VK | |
15:00 | Niemcy U20 - Slowacja U20 | |
15:00 | Szwajcaria U20 - Portugalia U20 | |
15:00 | Ukraina U20 - Estonia U20 | |
14:45 | Jastrzebski Wegiel - ZAKSA Kedzierzyn-Kozle | |
14:00 | ASV Elite - Gentofte | |
14:00 | Hylte Halmstad - Engelholm | |
14:00 | Lokomotiv Novosibirsk - Novyi Urengoy | |
14:00 | Odense - Ikast KFUM | |
11:00 | Stiinta Baia Mare - Unirea Dej | |
10:20 | Legion pro - Enerdzhi pro | |
08:40 | Empire pro - Lions pro | |
07:00 | Plamya Pro - Molot pro | |
05:30 | Orly pro - Vitaz pro | |
02:00 | Gimnasia Esgrima - Tucuman De Gimnasia | |
02:00 | Joinville Volei - S.Jose dos Campos | |
05.04.2024 | Score |
---|
23:30 | Araguari Volei - Sesi SP | |
21:30 | Portugalia U20 - Wegry U20 | |
20:30 | Budowlani Lodz - Chemik Police | |
20:00 | Almeria - Conqueridor Valencia | |
20:00 | AS Cannes - Royan Atlantique Volleyball | |
20:00 | Beziers - ASPTT Mulhouse | |
20:00 | G.F.C.O. Ajaccio - Cambrai | |
20:00 | Marcq Baroeul - Nantes Volley | |
20:00 | Rocheville Le Cannet - Vandoeuvre-Nancy | |
20:00 | TFOC - Paris Saint cloud | |
19:30 | Hiszpania U20 - Grecja U20 | |
19:00 | CZ Beograd - Karadjordje Topola | |
19:00 | Dania U20 - Austria U20 | |
19:00 | Lvi Praga - Pribram | |
19:00 | Norwegia U20A - Holandia U20 | |
19:00 | Rad.Kragujevac - Partizan Beograd | |
19:00 | Rumunia U20 - Serbia U20 | |
19:00 | VC Sneek - Regio Zwolle | |
18:30 | Czarnogora U20 - Izrael U20 | |
18:30 | Dyn.Moskva - Zenit ST Petersburg | |
18:00 | Dinamo Kazan - Leningradka | |
18:00 | Estonia U20 - Rumunia U20 | |
18:00 | Litwa U20 - Slowenia U20 | |
18:00 | Lotwa U20 - Slowacja U20 | |
18:00 | Niemcy U20 - Estonia U20 | |
18:00 | Portugalia U20 - Czechy U20 | |
18:00 | VK Prostejov - VK Liberec | |
17:30 | Akaa - Valepa Sastamala | |
17:30 | Developres Sky Rzeszow - BBTS Bielsko-Biala | |
17:00 | Saratov - Uralochka | |
17:00 | VK Selmy Brno - Olymp Praga | |
16:30 | Belgia U20 - Hiszpania U20 | |
16:30 | Belgia U20 - Austria U20 | |
16:30 | Kosowo U20 - Slowacja U20 | |
16:00 | Dyn.Moskva - Kaliningrad | |
16:00 | Galatasaray Istanbul - Nilufer Bld. | |
16:00 | Kuzey Boru Genclik - Muratpasa Bld | |
16:00 | Norwegia U20 - Wlochy U20 | |
16:00 | Ziraat Bankasi - Fenerbahce SK Istanbul | |
15:00 | Chelyabinsk - Tulitsa | |
15:00 | Chorwacja U20 - Niemcy U20 | |
15:00 | Czarnogora U20 - Czechy U20 | |
15:00 | Finlandia U20 - Ukraina U20 | |
15:00 | Holandia U20 - Ukraina U20 | |
15:00 | Turcja U20 - Szwajcaria U20 | |