Match results

  1. Football
  2. Volleyball
  3. Basketball
  4. Handball
  5. Hockey
  6. Baseball
27.05.2024Score
19:00Bryne - Ranheim Trondheim
19:00Mjondalen - Moss
18:15USA - Germany
18:00Al-Ittihad - Zamalek SC
18:00East Riffa Club - Al Hidd
18:00Malkiya Club - Al Ittihad BHR
18:00Tammeka Tartu - Narva Trans
17:30KTP Kotka - KaPa Kapylan
17:30PK 35 - Salpa
17:15Switzerland - Canada
17:00FC Lahti - Seinajoen Jalkapallokerho
17:00FK Panevezys II - FA Siauliai II
17:00Polska U17 - Slowacja U17
17:00Szwecja U17 - Wlochy U17
17:00Vaasan PS - FC Inter Turku
15:00Pyramids - El Gounah
14:45Czech Republic - Sweden
14:30Kastamonuspor - 76 Igdir Belediyespor
13:45Russia - Finland
13:20Empire pro - Enerdzhi pro
11:20Lions pro - Legion pro
11:15Cherepovets Diamonds - Kazan Leopards
10:15Moscow Stars - Petersburg Lions
09:50Alliance pro - Payp pro
08:00Titans pro - Tornado pro
07:45Ufa Warriors - Chelyabinsk Bears
06:45Astana Tigers - Yaroslavl Rails
03:00Club America - Cruz Azul
02:00CD Santa Cruz - CD Limache
02:00Colorado Rapids 2 - Minnesota 2
02:00Portuguesa FC - Carabobo FC
01:30Cerrito - Uruguay Montevideo
01:30Oriente Petrolero - The Strongest
01:30Sportivo Ameliano - Club Libertad
01:00CD Once Caldas - CD Tolima
01:00Cincinnati 2 - Inter Miami II
01:00Houston Dynamo 2 - Tacoma Defiance
01:00Orense - Cumbaya
01:00Santa Fe - CD La Equidad
01:00St.Louis City 2 - San Jose Earthquakes II
01:00Vancouver 2 - LA Galaxy II
26.05.2024Score
00:00Ec Sao Jose Rs - Athletic Club SJDR MG
00:00Londrina-PR - Volta Redonda RJ
00:00Minnesota Wild - Boston Bruins
00:00Orlando City B - Huntsville City FC
00:00Santa Fe - CD La Equidad
23:30Angostura FC - Acad. Puerto Cabello
23:30Ceara-CE - Chapecoense-SC
23:30Club Jorge Wilstermann - Always Ready
23:30Univ.Chile - Atletico Nublense
23:00Cavalry - Valour
23:00Cincinnati 2 - Inter Miami II
23:00New York RB II - Philadelphia II
23:00Olimpia CD - Sportivo Trinidense
22:35Sportivo Belgrano de san Francisco - CA 9 De Julio Rafaela
22:30CD El Nacional - Mushuc Runa
22:30Dep.Municipal - Dep.Binacional
22:30Deportivo Maldonado - CA Fenix
22:30Iran - Argentina
22:30Racing de Cordoba - San Martin Tucuman
22:00Central Norte - Boca Unidos
22:00Llaneros FC - Cucuta Deportivo
22:00Portugal - Montenegro
22:00Sport Boys - AD Tarma
22:00Vila Nova-GO - Brusque-SC
21:40FH Hafnarfjardar - Afturelding
21:30Alianza Atletico - Carlos Manucci
21:30Figueirense SC - Ferroviaria-SP
21:30SAO Bernardo FC SP - Csa Al
21:00Biblioteca Atenas - Sportivo Estudiantes
21:00CA Patronato - Arsenal London
21:00Chaco For Ever - Estud.Rio Cuarto
21:00Curico Unido - Santiago Morning
21:00Deportes Copiapo - A.Italiano
21:00FC Sevilla - FC Barcelona
21:00Guabira Montero - Nac.Potosi
21:00Ituano FC - Ponte Preta SP
21:00New England II - New York City II
20:45Empoli FC - AS Roma
20:45Frosinone - Udinese Calcio
20:45Lazio Roma - US Sassuolo
20:45Verona - Inter Milan
20:30Alvarado - Club Atletico Chacarita Juniors
20:30Atletico All Boys - Guillermo Brown
20:30Club Almagro - CA Mitre de Santiago
20:30Deportivo Maipu - Quilmes AC
20:30Juventud Unida Universitario - San Martin Mendoza
20:30San Martin Formosa - Formosa
20:30Sansinena - Villa Mitre
20:30Sol de Mayo - Circulo Deportivo
20:30Sportivo Ameliano - Club Libertad
20:30Tacuarembo - Atenas
20:20Deportivo Moron - Nueva Chicago
20:20Switzerland - Czech Republic
20:05Florida Panthers - New York Rangers
20:00Brown de Adrogue - Gimnasia y Tiro
20:00CA Guemes - Ca Estudiantes
20:00Cerro Largo - Defensor Sporting
20:00Dep.Madryn - CA Atlanta
20:00Korona Kielce - Orlen Wisla Plock
Zgłoś błąd
1XBET - Best Betting Site!CLAIM FREE BONUS