14.04.2024 | Score |
---|
01:30 | Peru U20 - Ekwador U20 | |
01:30 | Washington DC - Orlando City | |
01:20 | Junior F.C - Envigado FC | |
01:15 | Veraguas - UMECIT | |
01:05 | Ottawa Senators - Montreal Canadiens | |
01:05 | Saginaw - Greyhounds | |
01:05 | Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings | |
01:00 | Angostura FC - Hermanos Colmenares | |
01:00 | Atletico Pachuca - Guadalajara S.A.D. | |
01:00 | Club Sport Emelec - Cumbaya | |
01:00 | Deportivo Maldonado - Cerro Largo | |
01:00 | Estudiantes de La Plata - La Rioja | |
01:00 | North Bay - Sudbury | |
01:00 | Olimpia CD - Tacuary Asuncion | |
01:00 | Pacific - HFX Wanderers | |
13.04.2024 | Score |
---|
00:00 | Alvarado - Deportivo Maipu | |
00:00 | Boston College Eagles - Denver Pioneers | |
00:00 | FBC Melgar - Carlos Manucci | |
00:00 | Gremio Atletico Sampaio RR - Nautico RR | |
00:00 | Huracan - Atl Tucuman | |
00:00 | Olimpia CD - Tacuary Asuncion | |
00:00 | Vancouver Whitecaps - Los Angeles Fc | |
23:45 | Deportivo Mixco - Coban Imperial | |
23:35 | Washington Capitals - Tampa Bay | |
23:30 | CD Santa Cruz - Univ.Concepcion | |
23:30 | Sant.Wanderers - Barnechea | |
23:30 | Union Espanola - Everton CD | |
23:10 | Santa Fe - Club Nacional Football Montevideo | |
23:05 | Florida Panthers - Buffalo Sabres | |
23:05 | Philadelphia Flyers - New Jersey Devils | |
23:00 | Chattanooga FC - Inter Miami II | |
23:00 | Costa del Este - zzArabe Unido | |
23:00 | Paragwaj U20 - Urugwaj U20 | |
23:00 | Sesi SP - Joinville Volei | |
23:00 | Union Magdalena - Atletico FC | |
23:00 | Vaslui - Politehnica Timisoara | |
22:45 | Portland Timbers - Los Angeles Fc | |
22:30 | Boca Juniors de Cali - Club Tigres de la UANL | |
22:30 | Cerro Porteno - CA Fenix | |
22:30 | Deportivo Macara - Orense | |
22:05 | Agropecuario - Ca Estudiantes | |
22:05 | Colorado Avalanche - Winnipeg Jets | |
22:00 | Agadir - Mouloudia Oujda | |
22:00 | CA Tigre - CA Union de Santa Fe | |
22:00 | Chaco For Ever - Atletico De Rafaela | |
22:00 | CSD Municipal - Huehueteco Xinabajul | |
22:00 | FC Porto - SL Benfica | |
22:00 | Forge FC Hamilton - Cavalry | |
22:00 | GD Prudente SP - Ec Sao Bernardo Sp | |
22:00 | La Luz - Juventud de LP | |
22:00 | London Knights - Kitchener | |
22:00 | Portuguesa FC - Estud.de Merida | |
22:00 | Vitoria - Vitoria SC | |
21:30 | Alianza Atletico - Union Comercio | |
21:30 | GD Estoril Praia - SC Braga | |
21:30 | Knack Randstad Roeselare - Waremme | |
21:30 | Lindemans Aalst - Leuven | |
21:30 | Prefaxis Menen - Noliko Maaseik | |
21:05 | Dallas Stars - Seattle | |
21:00 | Almere City - Sparta Rotterdam | |
21:00 | Cadiz - FC Barcelona | |
21:00 | FC Levante - SD Amorebieta | |
21:00 | Fortaleza CEIF - CD Once Caldas | |
21:00 | Gimnasia Mendoza - CA Aldosivi | |
21:00 | Juventud Unida Universitario - Ferro General Pico | |
21:00 | Rouen Dragons - Bordeaux | |
21:00 | Stade Rennais FC - Toulouse | |
21:00 | Sud America - Club Oriental de Football | |
20:45 | FC Bologna - Monza | |
20:45 | KRC Genk - Cercle Bruges | |
20:30 | Asterix K. - Charleroi | |
20:30 | Calzedonia Verona - Modena Volley | |
20:30 | Club Almagro - Defensores Unidos | |
20:30 | Frontignan Thau - Esbm Besancon | |
20:30 | Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara | |
20:30 | Longford Town FC - zzBray | |
20:30 | Orion Doetinchem - Limburg | |
20:30 | Pontault Combault - Valence | |
20:30 | St. Gallen - Yverdon | |
20:30 | Tremblay - Nancy | |
20:30 | UE Santa Coloma - Penya | |
20:30 | Univ.Cluj - FC Petrolul Ploiesti | |
20:20 | Aon Fivers Margareten - Hanball Tirol | |
20:10 | Ae Velo Clube Sp - Ec Noroeste Sp | |
20:05 | Temperley - Almirante Brown | |
20:00 | Belfast - Coventry | |
20:00 | Brown de Adrogue - CA Atlanta | |
20:00 | Cardiff Devils - Dundee | |
20:00 | Deinze - Lommel SK | |
20:00 | Dender FC - Zulte-Waregem | |
20:00 | Desportivo Brasil SP - CA Votuporanguense SP | |
20:00 | G.F.C.O. Ajaccio - Cambrai | |
20:00 | HRK Karlovac - RK Metkovic-Mehanika | |
20:00 | Manchester - Guildford | |
20:00 | Mechelen - FC Femina White Star Woluwe | |
20:00 | Mushuc Runa - Tecnico Un. | |
20:00 | Sestao River Club - Real Union De Irun | |
20:00 | SV Josko Fenster Ried - Schwarz Weiss Bregenz | |
20:00 | Teruel - Deportivo La Coruna | |
20:00 | Unam Pumas - Guadalajara S.A.D. | |